KONTAKTY OÚ

Telefon: 571 645 105 / 571 115 811

 

ÚŘEDNÍ HODINY

Pondělí: 7 - 11 12 - 16:30
Středa: 7 - 11 12 - 16:30

Kalendář akcí

všechny události  >

planujvylety.cz

Turista > Sportovní možnosti > Lyžařské areály a vleky v Horní Bečvě a okolí

Lyžařské areály a vleky v Horní Bečvě a okolí

Lyžařské areály a vleky v Horní Bečvě a okolí
Vítáme Vás v lyžařských areálech na Horní Bečvě. Je zde k dispozici řada lyžařských vleků různé obtížnosti, kde si přijde na své každý lyžař. Občerstvení, půjčovna, skiservis a ...
Vítáme Vás v lyžařských areálech na Horní Bečvě.
Celkem je zde sedm lyžařských areálů a vleků různé obtížnosti, kde si přijde na své každý lyžař.
Svahy jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro náročnější lyžaře. Vleky jsou navzájem pospojovány, proto si každý může vybrat kudy pojede.
U každého areálu jsou bezplatná parkoviště. Naleznete také občerstvení, půjčovny a skiservis.
Tradičně probíhá pravidelné večerní lyžování, hlavně pro ty, kterým jejich zaneprázdněnost neumožňuje si zalyžovat v průběhu dne.

Nově je v skiareálu "U Sachovy studánky - západ" otevřena Winterschool - škola zimních sportů, půjčovna lyží a snowboardů.
Lyžařský areál Solisko
Vítáme Vás na Horní Bečvě v lyžařském areálu Solisko. Jsou zde k dispozici tři lyžařské vleky různé obtížnosti, kde si přijde na své každý lyžař. Vleky jsou navzájem pospojovány, proto si každý může vybrat kde pojede. Občerstvení, půjčovna, skiservis a ..
Ski areál U Sachovy studánky
Skiareál U Sachovy studánky na Horní Bečvě se nachází na trase silnice E 442 směr Rožnov - Bumbálka - Slovensko asi 1,5 km nad přehradou Horní Bečva.
Skiareál Rališka
Skiareál Rališka na Horní Bečvě se nachází na trase silnice E 442 směr Rožnov - Bumbálka - Slovensko asi 1,3 km vpravo nad přehradou Horní Bečva. Dojezd k areálu je vyznačen směrovými tabulemi.
Lyžařský areál Kubiška
Lyžařský areál Kubiška se nachází nad přehradou u hotelu Duo. Sjezdové tratě jsou ve výšce 633 m.n.m. Je zde v provozu velký lyžařský vlek o celkové délce 200 m, s prodloužením 70m a dětský vlek pro začátečníky o délce 150 m. Svahy jsou pravidelně upravov
Lyžařská sjezdovka s vlekem Mečová
Sjezdovka se nachází na konci údolí Mečůvka pod Martiňákem.
Lyžařská sjezdovka s vlekem Martiňák
Na Martiňák se dostaneme po silnici údolím Mečůvka na Horní Bečvě.
Houseboard Park for Kids
Houseboard Park for Kids je součástí lyžařského areálu Sachova studánka na Horní Bečvě. Leží v těsné blízkosti vleku nesoucí označení S.Park se rozkládá na ploše 1500m2.Svým profilem je určen výhradně pro malé příznivce snowboardingu.

Admin | Copyright 1998-2018 © www.infoSystem.cz, součást Doménová koule. Tvůrce webdesignu: studio spoj.se