KONTAKTY OÚ

Telefon: 571 645 105 / 571 115 811

 

ÚŘEDNÍ HODINY

Pondělí: 7 - 11 12 - 16:30
Středa: 7 - 11 12 - 16:30

Kalendář akcí

všechny události  >

planujvylety.cz

HORNÍ BEČVA –STŘÍTEŽ 0:1

Report z nedělního fotbalu

Neděle 8.10.2017 HORNÍ BEČVA –STŘÍTEŽ 0:1 (0:1)

Ve šlágru kola jsme za deštivého počasí přivítali jednoho z aspirantů na postup a to hosty ze Stříteže.
Rytířský boj měl tři čtyři hrdiny – brankáře Jalůvku a Cupera, střelce rozhodující branky Teleckého a skvěle pískajícího rozhodčího Rýdela. „Byl to skvělý zápas týmů ze špičky tabulky. Oba brankáři byli hlavně v prvním poločase vynikající. Šance byly na obou stranách. Hosté se ukázali jako kompaktní tým. Byl to na těžkém terénu férově vedený boj s velmi dobrým rozhodčím Rýdelem.
I přes porážku nemám klukům co vytknout,“ řekl trenér Horní Bečvy Dušan Dohňanský. „Měli jsme dobrou fázi v prvním poločase. Dali jsme branku a neproměnili velkou šanci. Ke konci půle nás domácí zatlačili a měli dvě šance. Dobrý zápas pokračoval i po přestávce. Vavruša šel sám na brankáře, v poslední minutě jsme přežili obrovskou šanci domácích. Bezchybně pískal rozhodčí Rýdel,“ řekl trenér Stříteže Dušan Janošek.

Sestava: Kryštof Jalůvka- Honza Koňařík, Radim Polách (35´Tomáš Randa),Pavel Roman, Stanislav
Ondruch, Tomáš Vaníček, Kuba Vašut , Adam Solanský (46´Patrik Kubáň), Martin Ondruch ,Ondra Bártek, Filip Zetocha, připraveni ještě byli hráči : Kuba Grenar, Lukáš Mužátko.

Příští utkání hrajeme v sobotu 14.10.2017 v Bynině začátek je v 15:00 hod.

Jedna z žijících legend fotbalu na Horní Bečvě Oldřich Fojtášek se dožívá významného životního jubilea 80 let. U příležitosti nedělního utkání se Stříteží mu blahopřáli zástupci klubu – předseda Miloslav Randa a místopředseda a hlasatel Oldřich Ondryáš.
Oldřich Fojtášek byl dlouholetým trenérem všech mládežnických a mužského týmu na Horní Bečvě. Vykonával také funkci správce hřiště. Nesmazatelnou stopu v klubu zanechali také jeho synové Ivan a Svatopluk.
Přejeme panu Fojtáškovi všechno nejlepší.

gratulace

Zdroj: Valašskýfotbal.cz, Foto: Jaroslav Čáp

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím žádný názor)
DALŠÍ INFORMACE: Horní Bečva

 
Zveřejněno 12.10.2017 v 15:57 hodin

Admin | Copyright 1998-2018 © www.infoSystem.cz, součást Doménová koule. Tvůrce webdesignu: studio spoj.se