KONTAKTY OÚ

Telefon: 571 645 105 / 571 115 811

 

ÚŘEDNÍ HODINY

Pondělí: 7 - 11 12 - 16:30
Středa: 7 - 11 12 - 16:30

DISKUZNÍ FÓRUM

Fórum pro občany

Vítáme Vás v našem diskuzním fóru, které slouží ke zrychlení a zefektivnění komunikace mezi zástupci obce (starosta, místostarosta, zaměstnanci OÚ, zastupitelé, správce internetových stránek) a občany.
Slouží k napsání konkrétních dotazů, návrhů a připomínek. Na Vaše dotazy budou oslovení postupně odpovídat.

Nevhodné příspěvky (reklamní, vulgární, osobní útoky na jednotlivce či příspěvky podepisované záměrně jmény jiných občanů za účelem jejich diskreditace, apod.) budou smazány stejně jako příspěvky nemající vztah k problematice obce.

Diskuzní fórum není anonymní, proto je nutno uvést své jméno, příjmení a adresu.

Příspěvky, které budou anonymní budou smazány a nebude na ně reagováno.

Děkujeme Vám za slušnost, se kterou budete diskuzi využívat.

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím 257 názorů)

Lenka Křenková05.01.2017 v 16:20
Dobrý den, prosím poděkujte panu Bělůnkovi za vzorné vyhrnování sněhu na Horní Bečvě v místě Horní Bečva Paseky. Velice si vážím této práce, vím jak je to náročné. Dnes 5.1. 2017 byl v místě Paseky vyhrnovat 2x a za to moc děkujeme.

Rudolf Bernát - starosta06.12.2016 v 09:05
to Lenka Křenková - Přehled úseků a udržovaných komunikací je v Plánu zimní údržby, který je dostuppný na webových stránkaách obce -http://www.horni-becva.cz/tema/tema.phtml?id=10796&menu=10861to Petřek - děkuji za upozornění, informaci včetně spojení na Vás předám správci kamery.

Lenka Křenková05.12.2016 v 14:10
Dobrý den, mám dotaz ohledně vyhrnování sněhu na Horní Bečvě, kdo jezdí a čím a od kama kam. Moc děkuji za odpovědˇ.

Petřek B.04.12.2016 v 09:01
Zdravím,jsem sice z Prostřední Bečvy, ale rád bych někdy mrkl na vaši webkameru na radnici. Píše mi to však při přihlášení něco o neplatném pověření. Dělám něco špatně ???

Lenka Křenková01.12.2016 v 14:37
Dobrý den, prosím poděkujte panu Bělůnkovi za vyhrnutí cesty traktorem v místě Horní Bečva nad Paseckou školou ještě jednou velké díky.

Rudolf Bernát - starosta21.11.2016 v 12:13
Předmětná napojení ABS na stávající povrchy jsou předmětem reklamace.

Dobrý den, moc chci poděkovat OÚ za opravu cesty nad Valaškou. Toto poděkování však nepatří Fa která to prováděla, neb začátek a konec položení ABS je cca 5 cm nad stávajícím povrchem, z tohoto důvodu při odklízení sněhu radlice zachytí tuto nerovnost a utrhne ji. (stačilo tak málo zařezat stáv komunikaci a doložit ABS jak to udělali při vsazování svodnic nakonec zatřít spojovacím nátěrem ať tam nezatéká voda).

Alex Strnad14.09.2016 v 21:58
Dobrý den, jen pár upřesnění - nebudu již zabírat místo jiným diskutujícím. Mým příspěvkem jsem nechtěl obhajovat žádnou ze stran, nejsem obhájce, byť specifické právní vzdělání mám. Dlouhodobě nepracuji ve státním sektoru. Bod 3) o odborné způsobilosti MVČR nemá nic společného s bezúhonností (to je věc posouzení SKPV PČR, OSZ a trestního senátu); Mgr. Michaela Marxová (ministryně MPSV) není z titulu své funkce kompetentní a ani být nemůže v těchto a podobných kauzách aby byla seznámena s opatrovnickým spisem prvoinstančního soudu. I kdyby takové kompetence měla asi nelze předpokládat, že by v tak krátké době prostudovala tak rozsáhlý materiál. Myslím, že v reportáži odpovídala na obecné otázky pana J. K. Sdělení místostarosty nemohu komentovat, nepasuji se do role kompetentního činitele - abych posuzoval co je a co není validní důkaz pro opatrovnické rozhodnutí. JUDr. Alžběta Klára Samková PhD. byla advokátkou jiné kauzy. Financování Čtyřlístku neznám. Zaujala mne spíše ta doba reportáže. Pěkný den, A. Strnad

Jan Hrstka z Kněhyň14.09.2016 v 18:41
Zdravím pana Strnada a děkuji za přání zdraví! Chci vám připomenout vyjádření paní ministryně práce a sociálních věcí a advokátky paní Samkové, i co řekl pán místostarosta Blinka, že se o děti jejich matka příkladně starala a otce s nimi neviděl, bodej by jo, když určitou dobu žil ze svoji novou partnerkou v USA, Ale to mne nezajímá, jde o to, že tímto trpí děti(celé prázdniny v nějakém tuším Čtyřlístku pán ředitel si mne ruce, domov plný ,penízky se jen sypou a děti to nějak přežijí!A to jak mi to podáváte pěkně po bodech, vypovídá o tom, že jste asi taky státní zaměstnanec a toto jednání obhajujete! Kde je zdravý selský rozum ?Doplatí na to nejvíce ty děti, které za nic nemohou, a to, že se rodiče rozvedli by neměly být stresované hádkami, soudy, či pobytem v nějakém Čtyřlístku!!!!!!!!!!!!!!!!Jen poznámka na konec. Dnes jsem se na internetu dočetl, že byla odsouzena žena-sociální pracovnice, která posílala na movité seniory lupiče kteří si takto přišli ke statisícovým částkám o které se společně dělili. Určitě byla podle vašeho bodu 3- MVČR bezúhonná a spousta dalších týraných dětí a Sociálka mlčela!! Zdravím !

Alex Strnad14.09.2016 v 12:30
Dobrý den,zdravím Jana Hrstku a přeji mu upřímně pevné zdraví a i to, aby se tolik nerozčiloval. Nestojí to za to. Zkusím ho uklidnit následujícími informacemi, které považuji možná za potřebné sdělit.1) obdobné případy jsou letité, komplikované a byť by byl reportér sebelepší, nejde je zcela uvést reportáží v 7,5 minutách (J. K. prezentoval dva případy v čase 15 min).2) neviděli jsme soudní spis (zde budou pravděpodobně další data od jiných osob, institucí, odborníků apod).3) sociálně právní ochrana je v ČR celkem již osvědčený systém, pracovníci jsou kvalifikovaní (viz způsobilost na úseku MVČR, nutnost VŠ studia apod). Sociálního pracovníka lze snadno kritizovat – on na to nemůže nic říct nebo se obhájit. Má podobnou mlčenlivost jako lékař. Pokud sociální pracovník odmítne rozhovor s reportérem v podobné kauze, jde o profesionální korektní přístup. 4) V reportáži nebyl popsán podrobně vývoj rodiny, výsledky intervencí – co se zkusilo, co se osvědčilo, co zabralo.5) Pan J. Klíma sděloval tvrzení, která nemají oporu v zákonných normách ČR (celkem dobrých normách) – spíše v reportáži zobecňoval a popisoval stát jako něco negativního.Protože akceptuji, že každý má právo na svůj názor, na nikoho se nezlobím.S pozdravem Alex

PŘEDCHOZÍ PŘÍSPĚVKY- NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

DALŠÍ INFORMACE: Horní Bečva

Z KALENDÁŘE AKCÍ:


 

Admin | Copyright 1998-2017 © www.infoSystem.cz, součást Doménová koule. Tvůrce webdesignu: studio spoj.se