Nedělní divadelní představení Horská dráha zrušeno

Nedělní představení muselo být z technických důvodů zrušeno. Náhradní termín je 23.5. nebo 24.5.2019, ještě se bude upřesňovat. Vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín. 

Nedělní představení muselo být z technických důvodů zrušeno. Náhradní termín je 23.5. nebo 24.5.2019, ještě se bude upřesňovat. Vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín. Pokud vám nový termín nebude vyhovovat, je možné zakoupené vstupenky vrátit do knihovny. Vstupné bude vráceno v plné výši.

 

Nové představení Divadla Bolky Polívky s Milanem Kňažkem v hlavní roli. Komorní komedie pro dva herce je z pera francouzského autora Erica Assouse. Komorní hra pro jednu herečku a jednoho herce. Když si starší, ale zkušený lev salónů přivede do svého luxusního pařížského bytu mladší atraktivní dámu, kterou před chvílí potkal v baru, je jasné, že nikoho nečeká nudný večer. Naopak oba hráči rozjíždějí přehlídku šarmu a osobního kouzla, které se přelévá z jedné strany na druhou, až si připadáme doslova jako na horské dráze. A stejně, jako musí po každém stoupání přijít prudký sešup, tak se díky nečekaným zvratům náhle proměňuje také situace mezi hostitelem a jeho hostem. Na konci horské dráhy bývá ovšem vynikající neopakovatelný zážitek…

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *