Návrh jízdních řádů platných po roce 2019

Zlínský kraj společně s koordinátorem veřejné dopravy připravil koncepci dopravní obslužnosti po roce 2019. Součástí návrhu je i úprava autobusových linek v naší oblasti, a to nejen na páteřní lince Rožnov p. R. – Horní Bečva. Abychom toto zodpovědně a se vší vážností posoudili, žádáme i Vás o zaslání připomínek k navržené koncepci autobusových linek. Přípomínky zasílejte e-mailem na adresu starosta@hornibecva.cz nejpozději do 25.5.2018.

Vaše připomínky stejně jako připomínky obecního úřadu budou předány zpracovateli dopravní koncepce resp. jízdních řádů. V návrhu nejsou zahrnuty spoje, které provozuje dopravce z moravsko- slezského kraje.

Děkuji

Rudolf Bernát – starosta

 

Přílohy:

>> Linka 223 (PDF / 167kB)
>> Linka 260 (PDF / 144kB)
>> Linka 263 (PDF / 132kB)
>> Linka 265 (PDF / 130kB)

 

Jeden komentář: “Návrh jízdních řádů platných po roce 2019”

  1. M. Školová napsal:

    Bylo by vhodné doplnit alespoň v čase letních prázdnin jednu linku z HB až na Pustevny – ráno tam a odpoledne zpět a totéž do Velkých Karlovic. Navrhovaná linka 223 by mohla být i opačně – ráno do Karlovic a odpoledne zpět. O tuto dopravu mají zájem turisté, kteří se nechtějí vracet k autům. A také by mohla ČSAD Vsetín vylepit jízdní řády ve směru na Pustevny i na zastávkách na horní Bečvě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *