Kotlíkové dotace naposled

V září bude vyhlášeno III.kolo kotlíkových dotací. Zřejmě půjde o poslední možnost využít tyto dotace. Zvažte, nechte se informovat, zda tyto dotace budou i pro vás.

Vážení spoluobčané,

10. září bude Zlínským krajem vyhlášeno již III. kolo kotlíkových dotací. Vzhledem k tomu, že se s největší pravděpodobností jedná o kolo poslední, je na místě této možnosti věnovat zvýšenou pozornost. Předmětné kolo bude stejně jako předchozí finančně podporovat změnu zdroje vytápění. Zájemci o tuto dotaci by měli být předběžně rozhodnutí, jaký zdroj vytápění chtějí zvolit. V minulosti byly podporovány tyto zdroje – nízkoemisní kotel, plynový kondenzační kotel nebo tepelné čerpadlo.

Obec Horní Bečva stejně jako krajský úřad k této problematice připravuje setkání s občany, kde by měly být energetickým specialistou zodpovězeny všechny případné dotazy a zároveň poskytnuty i cenné rady a zkušenosti z předchozích kol. Termín toho setkání Vám bude včas sdělen všemi informačními kanály obce. Pochopitelně to bude až v druhé půlce září, po vyhlášení výzvy tj. po stanovení pravidel a podmínek pro podání žádosti Zlínským krajem.

Předpokládaný termín pro podávaní žádostí je 15 října 2019 v 8:00 hod.

Bližší info viz článek níže.

starosta Bc. Rudolf Bernát

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *